Príprava Extraligistov

8. září 2014 v 12:41 | NESTY |  SEZÓNA 2017/2018
Prípravné zápasy Extraligistov pred štartom sezóny 2014/15

Piatok 1. augusta
HC Košice - MHC Martin 3:4
HK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš 4:3

Utorok 5. augusta
HK Poprad - MHC Martin 4:3
Dukla Trenčín - Dukla Senica 2:2 doplnkové nájazdy 2:1
HK Nitra - Irtyš Pavlodar (Kaz.) 3:6
ŠHK 37 Piešťany - Francúzsko "23" 3:2sn

Streda 6. augusta
HC Košice - HC Slovan Bratislava 1:3
MHC Martin - Chelmet Čelabinsk (Rus.) 8:5

Štvrtok 7. augusta
HK 36 Skalica - Francúzsko "23" 5:4sn
ŠHK 37 Piešťany - Irtyš Pavlodar (Kaz.) 3:2
Dukla Trenčín - AZ Havířov (ČR) 5:2

Piatok 8. augusta
HKM Zvolen - HC Košice 2:2 Doplnkové nájazdy 2:1
HK Poprad - MsHK Žilina (Zrušené)
HK Nitra - Nové Zámky 6:2
MHC Martin - Irtyš Pavlodar (Kaz.) 1:2

Utorok 12. augusta
Dukla Trenčín - Irtyš Pavlodar (Kaz.) 2:5
SHK Hodonín (ČR) - ŠHK 37 Piešťany 4:4

Streda 13. augusta
Severstaľ Čerepovec (Rus./KHL) - HC Košice (turnaj v Třinci) 3:1

Štvrtok 14. augusta
HK Poprad - HK Dukla Michalovce 11:1
HC Oceláři Třinec (ČR) - HC Košice (turnaj v Třinci) 4:0
HC Slezan Opava (ČR) - MsHK Žilina (turnaj v Porube) 6:2

Piatok 15. augusta
MsHK Žilina - HC RT Torax Poruba 2011 (turnaj v Porube) 1:7
HC Vítkovice Steel (ČR) - HC Košice (turnaj v Třinci, hralo sa v Ostrave) 4:2
HK Poprad - HC 46 Bardejov 1:3

Sobota 16. augusta
MsHK Žilina - HC Zubr Přerov (o umiestnenie, turnaj v Porube) 4:2

Pondelok 18. augusta
HK Poprad - HC'05 Banská Bystrica 4:3

Utorok 19. augusta
HK Nitra - Székesféhervár (Maď.) 1:4
ŠHK 37 Piešťany - SHK Hodonín (ČR.) 6:1
HC Havířov (ČR) - MsHK Žilina 3:1

Streda 20. augusta
GKS Jastrzebie-Zdroj (Poľ.) - MsHK Žilina 2:1

Štvrtok 21. augusta
HK 36 Skalica - HC Nové Zámky 3:1

Piatok 22. augusta
HC'05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava 1:4
HK Trnava - Dukla Trenčín 2:3
MsHK Žilina - HC Dukla Senica 3:8
MHC Martin - HC'05 Banská Bystrica 6:2

Utorok 26. augusta
Dukla Trenčín - MsHK Žilina 1:2
Olomouc (ČR) - HK Nitra 1:3
Energie Karlove Vary (ČR) - HK 36 Skalica (v Břeclavi/ČR) 5:1
HC Zlín (ČR) - HKM Zvolen 1:5
ŠHK 37 Piešťany - Graz 99ers (Rak.) 5:6pp
HC La Chaux-de-Fonds (Švaj.) - HK Poprad 2:1

Streda 27. augusta
MsHK Žilina - Graz 99ers (Rak.) 3:2

Štvrtok 28. augusta
Dukla Trenčín - HKM Zvolen (Brumov/ČR) 4:3sn
HK 36 Skalica - HC Olomouc (ČR) 2:5
HC Nové Zámky - HK Nitra 4:8
HC Lausanne (Švaj.) - HK Poprad 8:1
HC RT TORAX Poruba (ČR) - Slovensko "20" 3:5

Piatok 29. augusta
MHC Martin - HC Košice 1:2pp
DAB Docler Dunaújváros (Maď.) - ŠHK 37 Piešťany 2:5
BK Rögle (Švéd.) - HC'05 Banská Bystrica (Yverdon/Švaj.) 3:2

Sobota 30. augusta
HC'05 Banská Bystrica - Torpedo Nižnij Novgorod (Rus./KHL, Yverdon/Švaj.) 0:4

Utorok 2. septembra
MsHK Žilina - Dukla Trenčín 1:4
HC Nové Zámky - HK 36 Skalica 5:2
HK Nitra - Olomouc (ČR) 4:5
ŠHK 37 Piešťany - DAB Docler Dunaújváros (Maď.) 6:3
Thurgau (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica (Wienfelden/Švaj.) 6:3

Streda 3. septembra
HC Nové Zámky - HK Orange 20 4:2
Langenthal (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica 2:4

Štvrtok 4. septembra
Kometa Brno (ČR) - HK Nitra 9:4

Piatok 5. septembra
MHC Martin - HK Poprad 4:2
Dukla Trenčín - HK Trnava 5:1
HC Olomouc (ČR) - HK 36 Skalica 5:2
MsHK Žilina - GKS Jastrzebie-Zdroj (Poľ.) 3:4
Ambri-Piotta (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica (Bellinzona/Švaj.) 3:2pp
HK Orange 20 - ŠHK 37 Piešťany 2:6

Sobota 6. septembra
HC Lausanne (Švaj.) - HC'05 Banská Bystrica 3:0


Turnaje na Slovensku
Program Rona Cupu 2014 - Trenčín
Štvrtok 14. augusta:
HK 36 Skalica - PSG Zlín /ČR/ 0:2
HK Nitra - SR "20" 3:3
Dukla Trenčín - Kometa Brno /ČR/ 1:4

Piatok 15. augusta:
HK Nitra - PSG Zlín /ČR/ 5:2
HK 36 Skalica - Kometa Brno /ČR/ 2:6
Dukla Trenčín - SR "20" 3:2

Sobota 16. augusta:
HK 36 Skalica - SR "20" 2:4
HK Nitra - Kometa Brno /ČR/ 1:5
Dukla Trenčín - PSG Zlín /ČR/ 4:1

Memoriál Pavla Zábojníka - Zvolen
Štvrtok 14. augusta:
Corona Brašov (Rum.) - HC'05 Banská Bystrica 1:7
GKS Tychy (Poľ.) - Fehérvár /Maď./ 3:1
HKM Zvolen - Piráti Chomutov /ČR/ 1:3

Piatok 15. augusta:
Corona Brašov (Rum.) - Fehérvár /Maď./ 2:3
GKS Tychy (Poľ.) - Piráti Chomutov /ČR/ 0:3
HKM Zvolen - HC'05 Banská Bystrica 3:0

Sobota 16. augusta:
Corona Brašov (Rum.) - Piráti Chomutov /ČR/ 1:0
GKS Tychy (Poľ.) - HC'05 Banská Bystrica 3:6
HKM Zvolen - Fehérvár /Maď./ 1:1

Mountfield Cup - Martin
Piatok 15. augusta:
Mounfield Hradec Králové (ČR) - ŠHK 37 Piešťany 5:1
BK Mladá Boleslav (ČR) - MHC Mountfield Martin 5:4

Sobota 16. augusta:
BK Mladá Boleslav (ČR) - Mounfield Hradec Králové (ČR) 3:1
MHC Mountfield Martin - ŠHK 37 Piešťany 2:0

Nedeľa 17. augusta:
BK Mladá Boleslav (ČR) - ŠHK 37 Piešťany 3:2
MHC Mountfield Martin - Mounfield Hradec Králové (ČR) 4:6

67. ročník medzinárodného turnaja o Tatranský pohár - Poprad
Štvrtok 21. augusta:
Slovensko "20" - HC Steelers Kapfenberg /Rak./ 4:3
HK Poprad - HSC Csíkszereda /Rum./ 8:0

Piatok 22. augusta:
HSC Csíkszereda (Rum.) - Slovensko "20" 0:2
HK Poprad - HC Steelers Kapfenberg /Rak./ 8:2

Sobota 23. augusta:
HC Steelers Kapfenberg (Rak.) - HSC Csíkszereda /Rum./ 4:3
HK Poprad - Slovensko "20" 3:2pp
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama