MS 2011

26. května 2010 v 17:03 | NESTY |  MAJSTROVSTVÁ SVETA
Zloženie základných skupín na MS 2011 v ľadovom hokeji:
A-skupina (Bratislava): Rusko, SLOVENSKO, Nemecko, Slovinsko
B-skupina (Košice): Kanada, Švajčiarsko, Bielorusko, Francúzsko
C-skupina (Košice): Švédsko, USA, Nórsko, Rakúsko
D-skupina (Bratislava): Fínsko, Česko, Lotyšsko, Dánsko

Rozpis stretnutí na MS 2011 v ľadovom hokeji:

Piatok 29. apríla 2011:
A-skupina (Bratislava): Nemecko - Rusko (2:0), SLOVENSKO - Slovinsko (3:1)
B-skupina (Košice): Švajčiarsko - Francúzsko (1:0pp), Bielorusko - Kanada (1:4)

Sobota 30. apríla 2011:
C-skupina (Košice): USA - Rakúsko (5:1), Nórsko - Švédsko (5:4sn)
D-skupina (Bratislava): Fínsko - Dánsko (5:1), Česko - Lotyšsko (4:2)

Nedeľa 1. mája 2011:
A-skupina (Bratislava): Rusko - Slovinsko (6:4), SLOVENSKO - Nemecko (3:4)
B-skupina (Košice): Kanada - Francúzsko (9:1), Švajčiarsko - Bielorusko (4:1)

Pondelok 2. mája 2011:
C-skupina (Košice): USA - Nórsko (4:2), Švédsko - Rakúsko (3:0)
D-skupina (Bratislava): Česko - Dánsko (6:0), Lotyšsko - Fínsko (2:3sn)

Utorok 3. mája 2011:
A-skupina (Bratislava): Slovinsko - Nemecko (2:3sn), Rusko - SLOVENSKO (4:3)
B-skupina (Košice): Kanada - Švajčiarsko (4:3pp), Francúzsko - Bielorusko (2:1pp)

Streda 4. mája 2011:
C-skupina (Košice): Rakúsko - Nórsko (0:5), Švédsko - USA (6:2)
D-skupina (Bratislava): Dánsko - Lotyšsko (3:2sn), Fínsko - Česko (1:2)

Štvrtok 5. mája 2011:
E-skupina (Bratislava): (Rusko) - (Dánsko) (4:3)
F-skupina (Košice): (Švajčiarsko) - (Nórsko) (2:3)
G-skupina (o udržanie): (Slovinsko) - (Lotyšsko) (5:2 Bratislava), (Bielorusko) - (Rakúsko.) (7:2 Košice)

Piatok 6. mája 2011:
E-skupina (Bratislava): (Nemecko) - (Fínsko) (4:5sn), (Česko) - (Slovensko) (3:2)
F-skupina (Košice): (Kanada) - (USA) (4:3sn), (Švédsko) - (Francúzsko) (4:0)

Sobota 7. mája 2011:
E-skupina (Bratislava): Dánsko - Nemecko (4:3sn), Fínsko - Slovensko (2:1)
F-skupina (Košice): Nórsko - Kanada (2:3), USA - Francúzsko (3:2)
G-skupina (o udržanie): Rakúsko - Slovinsko (3:2, Bratislava), Bielorusko - Lotyšsko (3:6, Košice)

Nedeľa 8. mája 2011:
E-skupina (Bratislava): Česko - Rusko (3:2)
F-skupina (Košice): Švédsko - Švajčiarsko (2:0)
G-skupina (o udržanie): Slovinsko - Bielorusko (1:7 Bratislava), Lotyšsko - Rakúsko (4:1 Košice)

Pondelok 9. mája 2011:
E-skupina (Bratislava): Slovensko - Dánsko (4:1), Rusko - Fínsko (2:3sn), Nemecko - Česko (2:5)
F-skupina (Košice): Francúzsko - Nórsko (2:5), Švajčiarsko - USA (5:3), Kanada - Švédsko (3:2)

Utorok 10. mája 2011:
voľný deň

Streda 11. mája 2011 (Bratislava):
štvrťfinále č.1 (16:15 Česko - USA 4:0), štvrťfinále č.2 (20.15 Švédsko - Nemecko 5:2)

Štvrtok 12. mája 2011 (Bratislava):
štvrťfinále č. 3 (16.15 Fínsko - Nórsko 4:1), štvrťfinále č. 4 (20.15 Kanada - Rusko 1:2)

Piatok 13. mája 2011 (Bratislava):
semifinále č. 1 (16.15 Česko - Švédsko 2:5)
semifinále č. 2 (20.15 Fínsko - Rusko 3:0)

Sobota 14. mája 2011:
voľný deň

Nedeľa 15. máj 2011 (Bratislava):
o 3. miesto (16.00 Česko - Rusko 7:4)
Finále (20.30 Švédsko - Fínsko 1:6)







 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama