Ocenenia MS 2018

Pondělí v 17:19 | NESTY |  MAJSTROVSTVÁ SVETA
Individuálne ocenenia na MS (podľa direktoriátu turnaja):
Najlepší brankár: Frederik Andersen (Dán.)
Najlepší obranca: John Klingberg (Švéd.)
Najlepší útočník: Sebastian Aho (Fín.)
Titul MVP (najužitočnejší hráč, podľa direktoriátu): Patrick Kane
All-Star tím (podľa médií): Anders Nilsson - Oliver Ekman-Larsson, Adam Larsson - Rickard Rakell (všetci Švéd.), Patrick Kane (USA), Sebastian Aho (Fín.)
- Premiérový šampionát v Dánsku si na štadiónoch v Kodani a Herningu pozrelo dokopy 520.481 divákov
 

Poradie MS 2018

16. května 2018 v 9:21 | NESTY |  MAJSTROVSTVÁ SVETA
Celkové poradie na MS 2018 v Dánsku:
1. Švédsko
2. Švajčiarsko
3. USA
4. Kanada
5. Rusko
6. Fínsko
7. Česko
8. Lotyšsko
9. Slovensko
10. Dánsko
11. Nemecko
12. Francúzsko
13. Nórsko
14. Rakúsko
15. Bielorusko - zostup
16. J. Kórea - zostup

PLAY OFF MS 2018

15. května 2018 v 23:27 | NESTY |  MAJSTROVSTVÁ SVETA
Finále
20:15 Nedeľa 20.5.2018
Švédsko - Švajčiarsko 3:2sn (1:1,1:1,0:0-0:0,1:0)
Góly: 18. Nyquist, 35. Zibanejad, rozh. nájazd F. Forsberg - 17. Niederreiter, 24. Meier
-----
O bronz
15:45 Nedeľa 20.5.2018
USA - Kanada 4:1 (0:0,1:1,3:0)
Góly: 27. Kreider 54. Bonino, 58. Lee, 59. Kreider - 39. Vlasic
-----
Semifinále
15:15 Sobota 19.5.2018
Švédsko - USA 6:0 (1:0,3:0,2:0)
Góly: 15. Arvidsson, 28. Pääjärvi, 31. Hörnqvist, 31. Janmark, 52. Arvidsson, 58. Kempe
-----
19:15 Sobota 19.5.2018
Kanada - Švajčiarsko 2:3 (0:1,1:1,1:1)
Góly: 28. Horvat, 58. Parayko - 19. Scherwey, 30. Hofmann, 45. Haas
-----
Štvrťfinále:
16:15 Štvrtok 17.5.2018
Rusko - Kanada 4:5pp (0:1,2:1,2:2-0:1)
Góly: 33. A. Michejev, 38. Barabanov, 49. Andronov, 55. Anisimov - 5. Parayko, 32. Nugent-Hopkins, 48. Schwartz, 53. Dubois, 65. R. O'Reilly
-----
16:15 Štvrtok 17.5.2018
USA - Česko 3:2 (2:0,0:2,1:0)
Góly: 11. P. Kane, 13. Atkinson, 47. P. Kane - 25. Řepík, 31. Nečas
-----
20:15 Štvrtok 17.5.2018
Švédsko - Lotyšsko 3:2 (0:0,1:1,2:1)
Góly: 27. F. Forsberg, 42. Arvidsson, 47. Ekman-Larsson - 32. Blugers, 51. Balcers
-----
20:15 Štvrtok 17.5.2018
Fínsko - Švajčiarsko 2:3 (1:0,0:3,1:0)
Góly: 8. Nutivaara, 49. Rantanen - 30. Corvi, 33. Vermin, 34. Hofmann
 


ZMENY v HC Košice

12. května 2018 v 8:49 |  SEZÓNA 2018/2019
Zmeny v kádri HC Košice pred sezónou 2018/2019:
Prišli (8):
Martin Lenďák
Peter Galamboš
Roman Žitný
Filip Maňák - z Juniorky
Šimon Striž - z Juniorky
Filip Hudák - z Juniorky
Jimmy Mc Dowell - Poprad
Ewan Brophey - Graz 99ers
Oliver Jokeľ a Dalibor Mikula sú na skúške.
Odišli (10):
Joakim Lundström
Blake Kessel
Lukáš Matejka
Ctirad Ovčačík
Michel Miklík
David Pacan
Richard Jenčík
Peter Boltun
Martin Novotný
Patrik Koyš - (HK Poprad)

Slovensko na MS 2018

8. května 2018 v 10:35 | NESTY |  MAJSTROVSTVÁ SVETA
Skupina A:
1Švédsko Švédsko761000031:920b.
2Rusko Rusko750001132:1016b.
3Česká republika Česká republika732100127:1515b.
4Švýcarsko Švýcarsko731010225:1912b.
5Slovensko Slovensko730002219:2011b.
6Francie Francie720000513:296b.
7Rakousko Rakousko710001513:304b.
8Bělorusko Bělorusko70000078:360b.
-----
Skupina B:
1Finsko Finsko750001138:1116b.
2USA USA741100139:1616b.
3Kanada Kanada741010132:1215b.
4Lotyšsko Lotyšsko731002116:1613b.
5Dánsko Dánsko730100313:1711b.
6Německo Německo711020316:207b.
7Norsko Norsko710101413:316b.
8Korea Korea70000074:480b.
-----
7. zápas 16:15 Utorok 15.5.2018
Bielorusko - Slovensko 4:7 (0:2,2:0,2:5)
Góly: 33. Kitarov, 35. Linglet), 49. Kovyršin, 51. Vorobej - 1. Bakoš (L. Nagy, Sekera), 11. Jurčo (Bakoš, L. Nagy), 48. Bakoš (L. Nagy), 52. Jurčo (Bakoš, L. Nagy), 55. Hovorka (Krištof), 56. Ďaloga (t.s.), 60. Krištof (Jurčo, L. Nagy)
SR: Patrik Rybár - Čajkovský, Sekera, Graňák, Fehérváry, Jaroš, Ďaloga, Grman, Jánošík - Bakoš, L. Nagy, Jurčo - Haščák, Krištof, Hovorka - D. Bondra, Buc, Svitana - Cingel, T. Marcinko, Kudrna
-----
6. zápas 16:15 Pondelok 14.5.2018
Rusko - Slovensko 4:0 (2:0,0:0,2:0)
Góly: 12 Mamin, 17. Gusev, 59. Šalunov, 60. Michejev
SR: Čiliak - Čajkovský, Sekera, Graňák, Fehérváry, Jaroš, Ďaloga, Grman, Jánošík - Jurčo, Krištof, L. Nagy - Haščák, Hovorka, Bakoš - Svitana, Buc, D. Bondra - Cingel, T. Marcinko, Kudrna
-----
5. zápas 12:15 Sobota 12.5.2018
Slovensko - Švédsko 3:4pp (1:2,1:1,1:0-0:1)
Góly: 11. Jurčo (Grman, Krištof), 37. Ďaloga (L. Nagy), 47. L. Nagy (Krištof, Čajkovský) - 16. Everberg, 19. Nyquist, 25. J. de La Rose, 65. Zibanejad
SR: Patrik Rybár - Čajkovský, Sekera, Graňák, Marek Ďaloga, Fehérváry, Jaroš, Jánošík, M. Grman - Jurčo, Krištof, L. Nagy - Marcel Haščák, Hovorka, M. Bakoš - Svitana, Buc, D. Bondra - Kudrna, T. Marcinko, Cingeľ
-----
4. zápas 16:15 Štvrtok 10.5.2018
Slovensko - Francúzsko 3:1 (1:0,1:1,1:0)
Góly: 6. D. Bondra (Buc, Svitana), 23. Buc (Svitana, Jaroš), 60. Čajkovský (Buc) - 34. Claireaux
SR: Čiliak - Čajkovský, Sekera, Graňák, Marek Ďaloga, Fehérváry, Jaroš, Jánošík, M. Grman - Jurčo, Krištof, L. Nagy - Marcel Haščák, Hovorka, M. Bakoš - Svitana, Buc, D. Bondra - Kudrna, T. Marcinko, Cingeľ
Strely: 28:14 (12:4,9:5,7:5)
-----
3. zápas 16:15 Utorok 8.5.2018
Rakúsko - Slovensko 2:4 (1:1,0:2,0:0)
Góly: 2. Lebler (Hofer, Viveiros), 42. Schneider (Raffl) - 5. Haščák (Hovorka, Ďaloga), 23. Jurčo (L. Nagy, Fehérváry), 29. Jaroš (Fehérváry), 60. Krištof
SR: Patrik Rybár - Čajkovský, Sekera, Graňák, Marek Ďaloga, Fehérváry, Jaroš, Jánošík, M. Grman - Jurčo, Krištof, L. Nagy - Marcel Haščák, Hovorka, M. Bakoš - Svitana, Buc, D. Bondra - Kudrna, T. Marcinko, Cingeľ
-----
2. zápas 20:15 Nedeľa 6.5.2018
Slovensko - Švajčiarsko 0:2 (0:1,0:1,0:0)
Góly: 12. Scherwey (Diaz, Mirco Müller), 21. Mirco Müller (Scherwey)
SR: Čiliak - Čajkovský, Sekera, Graňák, Marek Ďaloga, Jaroš, Jánošík, Fehérváry - Jurčo, Krištof, L. Nagy - Marcel Haščák, J. Mikúš, M. Bakoš - D. Bondra, Buc, Svitana - Skalický, T. Marcinko, Cingeľ
-----
1. zápas 20:15 Sobota 5.5.2018
Česko - Slovensko 3:2pp (0:1,1:1,1:0-1:0)
Góly: 22. Kubalík (Nestrašil, Jaškin), 60. Nečas (Kubalík), 63. Jaškin - 8. Krištof (Sekera, Nagy), 26. Sekera (Nagy)
SR: Čiliak - Čajkovský, Sekera, Graňák, Ďaloga, Jaroš, Jánošik, Fehérváry - Jurčo, Krištof, L. Nagy - M. Bakoš, J. Mikúš, Haščák - Svitana, Buc, D. Bondra - Cingeľ, T. Marcinko, Skalický

SEZÓNY 2017/18-18/19-19/20-20/21

2. dubna 2018 v 9:20 | NESTY |  EXTRALIGA
TIPSPORT LIGA 2017/2018 KONEČNÉ PORADIE:
1. B. Bystrica, 2. Trenčín, 3. HK Nitra, 4. HKm Zvolen , 5. HC Košice , 6. Poprad , 7. Žilina , 8. N. Zámky , 9. L. Mikuláš, 10. Detva

Tabuľka Tipsport ligy 54. Kôl+Dva vložené zápasy s tímom HK Orange 20 (Konečná tabuľka po Zákl. časti)
Po skončení z.č. (+ vložené zápasy s tímom HK Orange)
1. Nitra 56z. 32-6-4-14 197:148 112b.
2. Zvolen 56z. 30-7-6-13 192:150 110b.
3. Trenčín 56z. 32-5-3-16 157:112 109b.
4. B. Bystrica 56z. 31-5-5-15 213:134 108b.
5. HC Košice 56z. 28-5-4-19 175:143 98b.
6. Poprad 56z. 25-6-4-21 159:152 91b.
7. Žilina 56z. 19-4-6-27 146:164 71b.
8. N. Zámky 56z. 14-7-4-31 125:185 60b.
9. L. Mikuláš 56z. 12-5-11-28 122:162 57b.
10. Detva 56z. 11-2-3-40 120:207 40b.
------------------------------------------------
HK Orange 20z. 3-1-3-13 38:87 14b.

PLAY OFF:
Štvrťfinále:
Nitra - Nové Zámky 4:0 na zápasy (8:1,4:1,5:4pp,3:1) skóre: 20:7
Zvolen - Žilina 4:2 na zápasy (1:2,4:1,1:4,6:2,4:1,2:1) skóre: 18:11
Trenčín - Poprad 4:0 na zápasy (1:0,3:1,5:3,3:2) skóre: 12:6
B. Bystrica - Košice 4:1 na zápasy (3:2sn,2:1,2:3pp,3:0,1:0pp) skóre: 11:6
Semifinále:
Nitra - Banská Bystrica 0:4 na zápasy (1:2,2:4,3:6,2:5) skóre: 8:17
Zvolen - Trenčín 2:4 na zápasy (5:2,3:4sn,1:3,4:3sn,2:3,2:3) skóre: 17:18
Finále:
Trenčín - B. Bystrica 3:4 na zápasy (3:4pp,3:4sn,1:6,4:2,6:0,3:2,1:5) skóre: 21:23

BARÁŽ O EXTRALIGU:
1. L. Mikuláš , 2. Detva , 3. Michalovce , 4. Skalica (L. Mikuláš a Detva sa zachránili)
VYPADOL: nikto
POSTÚPIL: nikto

PLAY OFF 2017/2018

12. března 2018 v 18:38 | nesty |  SEZÓNA 2018/2019
Finále
Trenčín (3) - B. Bystrica (4) 3:4pp,3:4sn,1:6,4:2,6:0,3:2,1:5 Stav série: 3:4 B. Bystrica získala Titul

Semifinále
Nitra (1) - Banská Bystrica (4) 1:2,2:4,3:6,2:5 Stav série: 0:4 B. Bystrica postúpila do Finále
Zvolen (2) - Trenčín (3) 5:2,3:4sn,1:3,4:3sn,2:3,2:3 Stav série: 2:4 Trenčín postúpil do Finále

Štvrťfinále
Nitra (1) - Nové Zámky (8) 8:1,4:1,5:4pp,3:1 Stav série: 4:0 Nitra postúpila do Semifinále
Zvolen (2) - Žilina (7) 1:2,4:1,1:4,6:2,4:1,2:1 Stav série: 4:2 Zvolen postúpil do Semifinále
Trenčín (3) - Poprad (6) 1:0,3:1,5:3,3:2 Stav série: 4:0 Trenčín postúpil do Semifinále
B. Bystrica (4) - Košice (5) 3:2sn,2:1,2:3pp,3:0,1:0pp Stav série: 4:1 B. Bystrica postúpila do Semifinále
BB - KE Prvý zápas (17.3.2018) 3:2sn - (43. Skalický, 60. Pretnar, Nájazd Faillé - 17. Pacan, 25. T. Klíma)
BB - KE Druhý zápas (18.3.2018) 2:1 - (23. Lamper, 38. Bubela - 41. Čížek)
KE - BB Tretí zápas (21.3.2018) 3:2pp - (27. Pacan, 58. Miklík, 62. Spilar - 40. Bartánus, 50. Asselin)
KE - BB Štvrtý zápas (22.3.2018) 0:3 - (20. Delisle, 23. Hrnka, 60. Bubela)
BB - KE Piaty zápas (24.3.2018) 1:0pp - (75. Asselin)

HC Košice v sezóne 2017/18

10. září 2017 v 19:26 |  SEZÓNA 2018/2019
8.9.2017 18:30 HC Košice - HC 07 Detva 1:0 (T. Klíma) (4.327 divákov)
10.9.2017 17:00 HC Košice - MHK 32 L. Mikuláš 2:3sn (T. Klíma, Kafka) (3.056 divákov)
15.9.2017 17:00 HC Košice - HK Poprad 5:2 (L. Nagy 2, Kafka 2, Kessel) (3.567 divákov)
17.9.2017 17:00 Banská Bystrica - HC Košice 2:1 (L.Nagy)
22.9.2017 17:30 HC Košice - MsHK Žilina 6:3 (Kafka 2, L. Nagy, Kessel, Suja, Pulli) (3.186 divákov)
24.9.2017 17:00 HK Dukla Trenčín - HC Košice 3:1 (Hovorka)
29.9.2017 17:30 HC Košice - HK Nitra 4:1 (M. Novotný, Kessel, Šoltés, Jenčík) (3.896 divákov)
1.10.2017 17:00 HC Košice - Nové Zámky 4:3 (Šoltés 2, Pulli, Suja) (2.961 divákov)
5.10.2017 17:30 HC Košice - HK Orange 20 2:1 (Šoltés, Bača) (2.401 divákov)
6.10.2017 18:00 HKm Zvolen - HC Košice 4:1 (Boltun)
8.10.2017 17:00 HC 07 Detva - HC Košice 2:3 (L. Nagy, Pulli, Pacan)
13.10.2017 17:00 MHK 32 L. Mikuláš - HC Košice 5:3 (Pacan, M. Bača, Jenčík)
15.10.2017 17:00 HK Poprad - HC Košice 0:1 (Hovorka)
20.10.2017 17:30 HC Košice - B. Bystrica 5:2 (Kafka 2, Jenčík 2, Šoltés) (4.734 divákov)
22.10.2017 17:00 MsHK Žilina - HC Košice 2:3 (Boltun 2, Jenčík)
27.10.2017 17:30 HC Košice - Dukla Trenčín 5:1 (Hričina 2, Vrábeľ, Kafka, Hovorka) (6.087 divákov)
29.10.2017 16:00 HK Nitra - HC Košice 4:2 (Hovorka, Pacan)
31.10.2017 17:00 HK Orange 20 - HC Košice 1:7 (Petráš, Hovorka, Suja, Boltun, L. Nagy, Koyš, Dudáš)
1.11.2017 16:00 HC Nové Zámky - HC Košice 5:3 (Petráš, Michalčin, Šoltés)
3.11.2017 17:30 HC Košice - HKm Zvolen 3:4sn (Pulli 2, Kessel) (3.887 divákov)
5.11.2017 17:00 HC Košice - HC 07 Detva 3:1 (Kafka 2, Pulli) (3.056 divákov)
17.11.2017 17:00 MHK 32 L. Mikuláš - HC Košice 2:4 (L. Nagy 3, Pacan)
19.11.2017 17:00 HC Košice - HK Poprad 3:1 (Kafka, Hovorka, Šedivý) (4.527 divákov)
23.11.2017 17:30 B. Bystrica - HC Košice 5:3 (Pacan, L. Nagy, Kessel)
26.11.2017 16:30 HC Košice - MsHK Žilina 5:2 (Kafka 2, Hovorka, L. Nagy, Boltun) (3.374 divákov)
28.11.2017 17:30 HC Košice - Nové Zámky 7:0 (L. Nagy 2, Hovorka, T. Klíma, Pulli, Suja, Šoltés) (3.019 divákov)
1.12.2017 18:00 Dukla Trenčín - HC Košice 2:3pp (Petráš, Suja, Kessel)
3.12.2017 17:00 HC Košice - HK Nitra 7:2 (Hovorka 2, Kafka, Šoltés, L. Nagy, Hričina, Suja) (4.699 divákov)
10.12.2017 16:00 HKm Zvolen - HC Košice 2:0
20.12.2017 18:00 HC 07 Detva - HC Košice 3:5 (Dudáš, Pulli, Jenčík, Boltun, Spilar)
22.12.2017 17:30 HC Košice - L. Mikuláš 3:2sn (Suja,Hovorka,Šoltés) (3.491 divákov)
26.12.2017 17:00 HK Poprad - HC Košice 4:2 (Suja 2)
28.12.2017 17:30 HC Košice - B. Bystrica 2:4 (Hovorka, Pacan) (8.347 divákov)
30.12.2017 17:00 MsHK Žilina - HC Košice 3:2 (Čížek, Boltun)
3.1.2018 17:30 HC Košice - Dukla Trenčín 4:2 (Šoltés 2, Jenčík, Petráš) (5.687 divákov)
6.1.2018 16:00 HK Nitra - HC Košice 4:3pp (Hovorka, Kessel, Čížek)
7.1.2018 16:00 Nové Zámky - HC Košice 1:2pp (Vrábeľ, Hovorka)
12.1.2018 17:30 HC Košice - HKm Zvolen 6:2 (L. Nagy 2, Jenčík, Kafka,Petráš, Spilar) (4.617 divákov)
14.1.2018 17:00 HC Košice - HC 07 Detva 4:3 (Boltun 2, L. Nagy, Pacan) (3.178 divákov)
19.1.2018 17:00 MHK 32 L. Mikuláš - HC Košice 2:4 (L. Nagy 2, Kafka, Pulli)
21.1.2018 16:00 HC Košice - HK Poprad 6:2 (Jenčík 2, Miklík, Ovčačik, Suja, L. Nagy) (4.601 divákov)
26.1.2018 17:30 B. Bystrica - HC Košice 5:2 (Suja, Spilar)
28.1.2018 17:00 HC Košice - MsHK Žilina 6:3 (Šoltés, Šedivý, Miklík, Spilar, Jenčík, L. Nagy) (3.874 divákov)
2.2.2018 18:00 Dukla Trenčín - HC Košice 3:1 (Miklík)
4.2.2018 16:00 HC Košice - HK Nitra 2:5 (Boltun, Pacan) (4.402 divákov)
7.2.2018 17:30 HC Košice - Nové Zámky 3:2sn (Pacan, Jenčík, Spilar) (2.649 divákov)
9.2.2018 18:00 HKm Zvolen - HC Košice 1:2 (Šoltés, Spilar)
11.2.2018 17:00 HC 07 Detva - HC Košice 1:2 (Šedivý, Jenčík)
30.1.2018 17:30 HC Košice - L. Mikuláš 2:1pp (Miklík,Pacan) (2.591 divákov)
28.2.2018 17:05 HK Poprad - HC Košice 4:2 (Kafka, Šedivý)
6.3.2018 17:30 HC Košice - B. Bystrica 4:5sn (Šedivý, Dudáš, Miklík, Suja) (4.158 divákov)
25.2.2018 17:00 MsHK Žilina - HC Košice 3:6 (Pacan 2, Jenčík, Suja, Kafka, Miklík)
2.3.2018 17:30 HC Košice - Dukla Trenčín 0:3 (4.250 divákov)
4.3.2018 16:00 HK Nitra - HC Košice 3:1 (L. Nagy)
9.3.2018 17:30 Nové Zámky - HC Košice 4:2 (Šoltés, Jenčík)
11.3.2018 17:00 HC Košice - HKm Zvolen 0:3 (4.287 divákov)
Štvrťfinále
1. zápas 17.3.2018 B. Bystrica - HC Košice 3:2sn (Pacan, T. Klíma)
2. zápas 18.3.2018 B. Bystrica - HC Košice 2:1 (Čížek)
3. zápas 21.3.2018 HC Košice - B. Bystrica 3:2pp (Pacan, Miklík, Spilar) (5.087 divákov)
4. zápas 22.3.2018 HC Košice - B. Bystrica 0:3 (5.746 divákov)
5. zápas 24.3.2018 B. Bystrica - HC Košice 1:0pp

Program Prípravy HC Košice

30. května 2017 v 8:25 |  AKTUALITY
Prehľad prípravných zápasov:
01.08.2017 Utorok 17:00 HC Košice - HK Poprad (Crow arena) 1:2 (0:0,0:1,1:1)
Góly: 42. Koch - 31. D. Bondra, 54. R. Rapáč
04.08.2017 Piatok 17:00 HC Košice - HKM Zvolen (Steel aréna) 4:5sn (0:1,3:1,1:2)
Góly: 22. Pacan (Koyš, Klíma), 39. Bača (Klíma, Pacan), 40. Bicek (Suja, Jenčík), 51. Koyš (Pacan) - 6. Síkela, 31. Michal Chovan, 46. Síkela, 51. M. Novák, rozh. nájazd Michal Chovan
08.08.2017 Utorok 17:00 HC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš (Steel aréna) 5:2 (3:1,1:0,1:1)
Góly: 3. Jenčík, 4. Kafka, 18. Kafka, 21. T. Klíma, 60. T. Klíma - 19. B. Rapáč, 44. Matej Bača
10.08.2017 Štvrtok 17:00 HKM Zvolen - HC Košice 1:5 (0:1,0:3,1:1)
Góly: 57. Ďaloga - 13. L. Nagy, 28. Hričina, 39. Pacan, 40. L. Nagy, 49. Šoltés
18.08.2017 Piatok 15:00 HC Košice - Junosť Minsk (Tatranský pohár) 3:2 (1:1,0:1,2:0)
Góly: 3. Bača, 41. Hovorka, 53. Hričina - 14. Walters, 28. Slovák
19.08.2017 Sobota 15:00 HC Košice - Dunaújvárosi Acélbikák (Tatranský pohár) 6:1 (3:0,3:1,0:0)
Góly: 1. Bača, 7. Koyš (Klíma, Pacan), 19. Pulli (Koyš, Klíma), 26. Petráš (Šedivý, Novotný), 29. Novotný (Michalčin, Petráš), 30. Koyš (Klíma, Pacan) - 27. Nageler
20.8.2017 Nedeľa 19:00 HC Košice - Les Aigles de Nice (Tatranský pohár) 4:3pp (1:0,1:2,1:1-1:0)
Góly: 13. Hovorka (Nagy, Čížek), 32. Nagy (Kafka), 48. Klíma (Bača), 61. Kafka (Pacan, Nagy) - 23. Hoeme, 35. Vrielynck, 60. Vrielynck
24.08.2017 Štvrtok 17:00 MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice 3:2 (0:0,1:0,2:2)
Góly: 29. Piatka, 42. Števuliak, 57. Števuliak - 41. Pacan (Kafka), 59. Pacan (Pulli, Kafka)
31.08.2017 Štvrtok 17:00 HC Košice - GKS Tychy (Steel aréna) 4:3pp (1:2,0:1,2:0-1:0)
Góly: 20. Hovorka (Nagy, Kafka), 41. Pulli (Nagy, Hovorka), 50. Nagy (Kafka, Hovorka), 62. Kafka (Nagy, Hovorka) - 8. Bepierszcz, 11. Rzeszutko, 28. Kogut

Skupiny MS 2018

23. května 2017 v 19:01 |  VÝSLEDKY
Zloženie skupín na MS 2018 v Dánsku:
A-skupina (Kodaň): Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, SLOVENSKO, Francúzsko, Rakúsko
B-skupina (Herning): Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Kórejská republika

Kam dál